Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3UpozornenieChceli by sme upozorniť, že tovar ako napr. čokoláda, čokoládové ozdoby, margarín, šľahačky a...

TOVAR V AKCII

naša cena 3,00 €
skladom
naša cena 7,10 €
skladom
naša cena 3,75 €
skladom

KONTAKTY

Kamka KM,s.r.o.
Ružová 201/48
08301 Sabinov
tel: 0917 736 531
napíšte nám

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 13,20 €
skladom
naša cena 9,10 €
nie je skladom
naša cena 4,50 €
skladom

O NÁS

O nás

Kamka oslávila v roku 2020 už svoje desiate výročie a má už tisícky spokojných zákazníkov. Získala si ich odbornými radami a pomocou, rýchlym odoslaním tovaru i vybavením všetkých požiadaviek k ich  spokojnosti.

Ako to celé začalo a prečo stojíme za Kamkou?

Snažíme sa, aby bolo pečenie pre aj vás vášňou a hrou. Chceme sa stať vašou virtuálnou kamoškou, ktorá vás nenechá v štichu a poradí vždy, keď to najviac potrebujete. Práca je pre nás doslova koníčkom a každá členka tímu má svoj neodškriepiteľný podiel na tom, že vám ponúkaný tovar naozaj pomôže pri príprave dobrôt od výmyslu sveta.

Od vzniku obchodu Pečenie s Kamkou v auguste 2010 bol našim skromným snom len predaj silikónových formičiek, nakoľko sa predaj potravín popri slovenskej legislatíve zdal byť tvrdým orieškom. Avšak podarilo sa nám ho rozlúsknuť pomerne rýchlo a vďačíme za to láske k pečeniu, ktorá prekonala všetky bariéry. Už od októbra 2010 sme fungovali naplno a produktové portfólio sa rozrastalo, čo vyústilo aj v rozšírenie našich priestorov. U nás to nekončí iba odoslaním objednávky na adresu klienta. Už od roku 2011 organizujeme stretnutia cukrárov v rôznych mestách na Slovensku, kde robíme kurzy a zaškoľujeme začiatočníčky i pokročilé cukrárky. Mnohé z vás nás poznajú osobne a sme radi, že sme boli pri vašich cukrárskych začiatkoch. Teší nás, že komunita cukrárok na Slovensku je obrovská a tiež aj fakt, že Pečenie s Kamkou je jej neoddeliteľnou súčasťou. Neustále sa snažíme napredovať a zlepšovať. To je dôvod, prečo pravidelne navštevujeme zahraničné výstavy a podujatia, z ktorých čerpáme inšpiráciu, prinášame novinky a horúce trendy. O všetko sa chceme s vami podeliť. Navyše, 1. decembra 2018 sme získali výhradné zastúpenie belgickej firmy LEMAN, zameranej na čokoládové a cukrové dekorácie, takže prinášame na slovenský trh zase niečo kvalitné a jedinečné.

Skvelé produkty, priateľské služby a odvážne nápady. Nič z toho by nebolo, keby za e-shopom Pečenie s Kamkou nestál tím, ktorý do svojej práce dáva obrovské množstvo entuziazmu, úsilia a nezľakne sa nových výziev. Poďte sa s nimi zoznámiť!

 


MILAN 

Som šéfom a hlavou tímu, no snažím sa byť pre moje dievčatá predovšetkým dobrým lídrom a osobou, na ktorú sa môžu kedykoľvek obrátiť. Som veľmi kreatívny človek s obchodným duchom,rád experimentujem a vymýšľam nové veci. 


 

Petronela

PETRONELA

V Kamke sa starám o to, aby mal každý tovar svoje miesto. Pripravujem obrázky, grafiku, nahadzujem tovar na e-shop a tak krok po kroku vnášam systém a poriadok pri starostlivosti o našu firemnú prezentáciu. Objednávam a preberám tovar, jednoducho sa starám o to, aby bol vždy pripravený na okamžitú expedíciu smerom k vám domov.

Asi nebudem úplne originálna, keď napíšem, že aj ja milujem pečenie – ale je to naozaj tak! Okrem toho však nepohrdnem ani dobrou hudbou, zábavou a športom s blízkymi. Rada skúšam nové veci a dám sa nahovoriť na hocijaké šialenstvo.

Dôverujem ľuďom a dôveru aj na oplátku očakávam. Som dobrý rozprávač a pravdaže aj dobrý poslucháč, čo veľmi dobre využívam pri telefonickej komunikácii so zákazníkmi. Práca s ľuďmi je náročná, ale zároveň o to viac krásna.