NOVINKY

arr3UpozornenieChceli by sme upozorniť, že tovar ako napr. čokoláda, čokoládové ozdoby, margarín, šľahačky a...

TOVAR V AKCII

naša cena 3,90 €
skladom
naša cena 7,00 €
skladom

KONTAKTY

Kamka KM,s.r.o.
Ružová 201/48
08301 Sabinov
tel: 0917 736 531
napíšte nám

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 4,30 €
skladom
naša cena 5,50 €
skladom
naša cena 4,30 €
skladom

O NÁS

O nás

Kamka je síce rokmi mladá slečna, ale už má tisícky spokojných kamarátok. Získala si ich odbornými radami a pomocou, rýchlym odoslaním tovaru i vybavením všetkých požiadaviek k spokojnosti zákazníka. A čo je najdôležitejšie, zakladá si na tom, aby bol všetok tovar pred zaradením do ponuky odskúšaný a overený. S čím nie je spokojná ona sama, tak to v e-shope rozhodne nenájdete.

Ako to celé začalo a prečo stojíme za Kamkou?

Snažíme sa, aby bolo pečenie pre aj vás vášňou a hrou. Chceme sa stať vašou virtuálnou kamoškou, ktorá vás nenechá v štichu a poradí vždy, keď to najviac potrebujete. Práca je pre nás doslova koníčkom a každá členka tímu má svoj neodškriepiteľný podiel na tom, že vám ponúkaný tovar naozaj pomôže pri príprave dobrôt od výmyslu sveta.

Od vzniku obchodu Pečenie s Kamkou v auguste 2010 bol našim skromným snom len predaj silikónových formičiek, nakoľko sa predaj potravín popri slovenskej legislatíve zdal byť tvrdým orieškom. Avšak podarilo sa nám ho rozlúsknuť pomerne rýchlo a vďačíme za to láske k pečeniu, ktorá prekonala všetky bariéry. Už od októbra 2010 sme fungovali naplno a produktové portfólio sa rozrastalo, čo vyústilo aj v rozšírenie našich priestorov. U nás to nekončí iba odoslaním objednávky na adresu klienta. Už od roku 2011 organizujeme stretnutia cukrárov v rôznych mestách na Slovensku, kde robíme kurzy a zaškoľujeme začiatočníčky i pokročilé cukrárky. Mnohé z vás nás poznajú osobne a sme radi, že sme boli pri vašich cukrárskych začiatkoch. Teší nás, že komunita cukrárok na Slovensku je obrovská a tiež aj fakt, že Pečenie s Kamkou je jej neoddeliteľnou súčasťou. Neustále sa snažíme napredovať a zlepšovať. To je dôvod, prečo pravidelne navštevujeme zahraničné výstavy a podujatia, z ktorých čerpáme inšpiráciu, prinášame novinky a horúce trendy. O všetko sa chceme s vami podeliť. Navyše, 1. decembra 2018 sme získali výhradné zastúpenie belgickej firmy LEMAN, zameranej na čokoládové a cukrové dekorácie, takže prinášame na slovenský trh zase niečo kvalitné a jedinečné.

Skvelé produkty, priateľské služby a odvážne nápady. Nič z toho by nebolo, keby za e-shopom Pečenie s Kamkou nestáli ženy, ktoré do svojej práce dávajú obrovské množstvo entuziazmu, úsilia a nezľaknú sa nových výziev. Poďte sa s nimi zoznámiť!

 


MILAN 

Som šéfom a hlavou tímu, no snažím sa byť pre moje dievčatá predovšetkým dobrým lídrom a osobou, na ktorú sa môžu kedykoľvek obrátiť. Som veľmi kreatívny človek s obchodným duchom,rád experimentujem a vymýšľam nové veci. 

Janka

JANKA

Už 8 krásnych rokov pracujem v Kamke a poviem vám - ten čas letí neuveriteľne rýchlo! Spokojnosť našich zákazníkov je pre mňa na prvom mieste, keďže mojou výsadou je komunikácia so zákazníkmi a telefonické poradenstvo. Pre mňa neexistuje problém bez riešenia, pri komunikácii s klientom sa vždy dokážem vynájsť a nájsť riešenie šité na mieru.

Mám rada prácu s ľuďmi a dokonale ma napĺňa. Okrem poradenstva a vybavovania vašich objednávok, či fakturácie sa venujem aj reklamáciám. Aj z toho dôvodu je mojou prioritou nájsť ideálne riešenie za každých okolností.

Každý víkend vypekám, medzi moje koníčky patria rodinné túry i výlety a milujem spoznávať krajinu zo sedla bicykla. Moje super kolegyne o mne tvrdia, že som spoľahlivá a dôverujem ľuďom.

Petronela

PETRONELA

V Kamke som úplný nováčik a starám sa o to, aby mal každý tovar svoje miesto. Pripravujem obrázky, grafiku, nahadzujem tovar na e-shop a tak krok po kroku vnášam systém a poriadok pri starostlivosti o našu firemnú prezentáciu. Objednávam a preberám tovar, jednoducho sa starám o to, aby bol vždy pripravený na okamžitú expedíciu smerom k vám domov.

Asi nebudem úplne originálna, keď napíšem, že aj ja milujem pečenie – ale je to naozaj tak! Okrem toho však nepohrdnem ani dobrou hudbou, zábavou a športom s blízkymi. Rada skúšam nové veci a dám sa nahovoriť na hocijaké šialenstvo.

Dôverujem ľuďom a dôveru aj na oplátku očakávam. Som dobrý rozprávač a pravdaže aj dobrý poslucháč, čo veľmi dobre využívam pri telefonickej komunikácii so zákazníkmi. Práca s ľuďmi je náročná, ale zároveň o to viac krásna.


 
Lucia

LUCIA

U KAMKY pracujem od roku 2012, teda aktuálne už sladkých 7 rokov. Sladkú radosť vám sprostredkúvam vo forme obrázkov či fotografií, ktoré pre vás „pečiem“ vo Photoshope. Po grafickej stránke sa snažím všetko prispôsobiť tak, aby ste mali dokonalý prehľad, vedeli sa ľahko zorientovať a všetko potrebné našli behom pár minút.

Momentálne si vyše roka užívam materskú „dovolenku“ s mojou nadmieru aktívnou dcérkou. Svoj voľný čas využívam na prechádzky a výlety s rodinkou. Medzi moje záľuby patrí varenie a (ne)prekvapivo aj pečenie, pokiaľ mi to moja dcérka dovolí.

Som trpezlivá, poriadkumilovná, priateľská a nemám rada konflikty. Učenlivosť je mojou ďalšou pozitívnou vlastnosťou, ktorú pravidelne využívam pri svojej práci.